Pracowaliśmy od 11 kwietnia do 13 czerwca z bardzo aktywną grupą, bo pogoda tym razem
całkiem nam sprzyjała... Tak wygladała nasza praca na kolejnych zajęciach plenerowych,
w Studio Praga, podczas nocnego fotografowania i zmagań z tradycyjnym sprzętem
dla wykonania czarno-białych zdjęć. Ostatnie to reprodukcja odbitki wykonanej w ciemni.
Znowu mamy nadzieję, że po wakacjach kilka osób powróci, by kontynuować edukację
jako słuchacze Studium Fotografii ZPAF...

fot. Maciej Turecki, Justyna Zielińska

fot. Ola Dąbrowska

fot. Dominik Alberski, Justyna Zielińska

fot. Anna Szczęśniak, Monika Górniak

fot. Janusz Lirski dzięki samowyzwalaczowi...

Część zadowolonych dyplomantów...
